iOnRoad Augmented Driving Lite indir

iOnRoad Augmented Driving Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ödüllü uygulama iOnRoad Augmented Driving Lite ile daha tehlikesiz sürüşler gerçekleştirebilirsiniz.

iOnRoad Augmented Driving Lite ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sürüş güvenliği uygulamasıdır. Birçok otomotiv markası araçlarını üstün emniyet teknolojileriyle donatsa da bunları her zaman satın alabilmek muhtemel olmuyor. Hem eski araç sahipleri için de sonradan ekletmesi böylece mümkün olmayan bu sistemlerin yerini tutacak teknolojilere ihtiyaç duyulmakta.

Şu an incelemesini okuduğunuz bu yapım yukarıda bahsi geçen teknolojilere misal olarak üretilmiş uygulamalardan bir her birine. CES 2012‘de ödül alan iOnRoad Augmented Driving cihazınızın kamerasını kullanarak trafiği durmadan gözlemliyor ve risk yaratabilecek durumlara karşı sürücüleri sesli ve görsel bildirimlerle uyarıyor. Kesinlikle uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın kamerasının ön camdan dışarıyı sorunsuzca görebiliyor olması gerekmekte.

Kullanım öndeki araca güvenli olmayan bir şekilde yaklaştığınızda, aşırı derecede hızlandığınızda, şeridi güvensiz bir şekilde terketmeye çalıştığınızda uyarılarda bulunuyor ve sizi daha güvenli bir sürüşe teşvik ediyor.

Başvuru Formu GPS bağlantısı ve kamera özelliğini kullandığı için hatrı sayılır ölçüde pil tüketiyor. Bunun için uygulamayı kullanırken cihazınızı araç tipi şarjlar ile sorumluluk etmenizi tavsiye ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi