IP Webcam indir

IP Webcam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IP Webcam ile akıllı telefon ya da tabletinizi web kamerası olarak kullanabilirsiniz

IP Webcam kullanıcılara Android telefonu web kamera olarak yararlanma konusunda tezgâhtar olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir web kamerası uygulaması olan IP Webcam doğru Skype ve Chatroulette gibi görüntülü sohbet yazılımlarında Android cihazınızı bir web kamerası olarak kullanabiliyorsunuz. IP Webcam özellikle bilgisayarınıza bağlı bir web kamerası olmadığında arkadaşlarınızla veya ailenizle görüşmeniz için size pratik bir yol sunuyor.

IP Webcam’ın güzel yönü size Android cihanızı bir kablosuz web kamerasına dönüştürme imkanı vermesi. Bu işi WiFi ağı üzerinden gerçekleştirebilen yazılım internet bağlantısı olmasa da yalnızca kablosuz ağ üzerinden görüntü iletebiliyor.

IP Webcam ile Android cihazınızın kamerasından yakalanan görüntüleri VLC Media Player gibi yazılımlar üzerinden ya da internet tarayıcınız üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede program Android cihazınızı bir güvenlik kamerası olarak kullanmanızı da muhtemel kılmakta.

IP Webcam’ı kullanarak Android cihazınızı web kamerasına dönüştürmek için bilgisayarınızda IP Webcam yazılımını çalıştırmanız ve uygulamayla bilgisayarınızdaki yazılımı eşleştirmeniz gerekiyor. IP Webcam’ın bilgisayar versiyonunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

IP Webcam IP Webcam IP Webcam tamamen Android cihazınızı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir web kamerasına dönüştürebilirsiniz İndir
IP Webcam IP Webcam IP Webcam ile akıllı telefon veya tabletinizi web kamerası olarak kullanabilirsiniz İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi