iTranslate indir

iTranslate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iTranslate, zeki telefon ve tabletlerle uyumlu popüler ve ücretsiz çeviri uygulamasıdır.

iTranslate, dünya genelinde en fazla kullanılan tercüme uygulamasıdır. Ses ile çeviri desteği de sunan kullanım, sözcük ve cümleleri istediğiniz bir dile başarılı bir şekilde çevirebilmektedir.

Windows, MAC ve mobil platformlarda kullanılabilen popüler çeviri uygulaması iTranslate, 50’den pozitif dilde destek vermektedir. Paragraf, cümle ya da kelime çevirisi yapabilirsiniz. Anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi yazarak çevirebileceğiniz gibi, sadece sesinizi kullanarak ta daha süratli bir şekilde tercüme yapabilirsiniz. Çevirdiğiniz metinleri e-posta olarak gönderebilir veya Twitter’da paylaşabilirsiniz.

Büyük ekranlı Android tabletlerde de sorunsuz bir şekilde kullanılabilen uygulamanın desteklediği diller aralarında; Afrikanca, Arnavutça, Arapça, Belarusça, Bulgarca, Çekçe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonca, Fince, Fransızca, Galiçyaca, Almanca, Yunanca, İbranice, Hintçe, Macarca, İzlandaca, Endonezce, İtalyanca, İrlandaca, Japonca, Korece, Letonca, Litvanca, Makedonca, Malayca, Maltaca, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Svahili, İsveççe, Filipince, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Galce, Yidişçe bulunuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi