iZip indir

iZip indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Başarılı uygulamalar aralarında yerini bölge iZip ile büyük boyutlu dosyaları kolayca ufaltabilirsiniz.

iZip Android cihazlar üzerinde bedava olarak kullanabileceğiniz bir dosya sıkıştırma uygulamasıdır. Ayrıntılı dosya idare araçlarından biri olan iZip tamamen büyük boyutlu dosyalarınızı kısa zaman içerisinde daha minik boyulu dosyalara dönüştürebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak müzik ve video güya medya dosyalarınızın boyutlarını ufaltıp email aracılığıyla dilediğiniz alıcılara gönderebilirsiniz. Son derece temiz görünen ve uyumlu bir yerleşime sahip olan arayüz tamamen uygulamayı kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

Tatbik sadece zip dosyaları üretmekle kalmıyor bununla beraber daha önce ziplenmiş dosyaları da açabiliyor. Bu sayede başka hiçbir uygulamaya gerek duymadan sadece iZip’i kullanarak zip dosyalarını zahmetsizce açabilirsiniz.

Kullanışlı özellikleriyle öne meydana çıkan iZip’in arayüzünde zipleme, silme, email yoluyla gönderme, fotoğraf çekme ve her tarafta isimlendirme seçenekleri mevcut. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde destek seçeneğini kullanabilirsiniz.

Genel çerçevede başarılı olarak niteleyebileceğim iZip ile büyük boyutlara sahip dosyalarınızı karmaşık işlemlerle uğraşmadan daha küçük boyutlu dosyalar haline getirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi