İzsu Genel Müdürlüğü indir

İzsu Genel Müdürlüğü indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İzsu Genel Müdürlüğü uygulaması ile faturalarınızı cebinizden ödemenin yanı sıra abonelik işlemlerinizi yapabilir, arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

İzsu Genel Müdürlüğü’nün Android cihaz sahipleri için hazırladığı resmi uygulamasıdır. Keza zeki telefon keza de tabletinizde kullanabileceğiniz başvuru ile faturalarınızı cepten ödemenin yanı sıra arıza kaydı bırakabilir, su kesintisinin ne dek süreceğini öğrenebilir, abonelik işlemlerinizi yapabilir, sayaç bozukluğu – sayaç karışıklığı – yanlış okuma gibi durumlarda şikayetinizi bildirebilirsiniz.

İzsu Genel Müdürlüğü Android uygulaması her İzmirlinin cebinde muhakkak olması gereken bir başvuru. Son derece modern, animasyonlarla desteklenmiş ve herkesin rahatlıkla kullanılabileceği bir arayüz ile gelmektedir.

Uygulama ile faturalarınızı yerinizden sorgulayabilir, 3D emniyet sistemi bir uçtan bir uca emniyet endişesi duymadan rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Faturanızın herhangi bir sebepten nedeniyle yüksek gelmesi durumunda şikayet türünü seçip itiraz formunu İzsu Genel Müdürlüğü’ne ulaştırabilirsiniz. Yeni abonelik, isim değişikliği, abone tipi değişikliği, abonelik sonlandırma, sayaç değiştirme gibi abonelik işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra herhangi bir yerde görüntüsünden rahatsız olduğunuz bir durumu resim ve konum bilgilerini ekleyerek İzsu Genel Müdürlüğü’ne bildirebilirsiniz. Barajların doluluk oranı, su yüksekliği, hacmi gibi konuları merak ediyorsanız tatbik ile bu merakınızı da giderebilirsiniz.

İzsu Genel Müdürlüğü’nün devlete ait uygulaması eksikliğini hissettiğimiz bir uygulamaydı. Nihayet yayınlandı. Keza de yeni nesil cihazlara uygun ve eksiksiz bir şekilde.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi