Javelin Browser indir

Javelin Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Javelin Browser Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir web tarayıcıdır.

Javelin Browser Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz elverişli bir web tarayıcıdır. Emniyet, hız ve stabilite gibi bir tarayıcıdan beklenen her türlü özelliği sunan Javelin Browser Android cihazlar için bulabileceğiniz en iyi tarayıcılar arasında.

Tarayıcıda muhabere özellikler arasında reklam engelleme, okuma modu ve çoklu tayin yöneticisi gibi fonksiyonlar yer alıyor. Tüm bu özellikler kullanıcı dostu bir arayüzde sunulmakta. Bu özellikleri ile Javelin Browser jurnal hayatta kullanabileceğiniz ideal bir tarayıcı olarak öne çıkıyor.

Javelin Browser’ın öteki çarpıcı özellikleri;

Dokunma hareketlerine dayalı hızlı gezinme özellikleri Akıllı gözde site yöneticisi Rahat mod ile gizliliği ön planda tutuyor Seri ve stabil alıştırma özellikleri

Web tarayıcılar aralarında birçok aynı nitelik bulunmakta. Lakin ana önemli olan küçük teferruat ile kullanıcılara daha iyi bir hizmet kalitesi sunmak. Genel çerçeveden baktığımızda Javelin Browser işini gayet iyi yapıyor ve en iyi Android tarayıcıları arasına adını yazdırıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi