Kanvas Keyboard indir

Kanvas Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kanvas Keyboard renkli ve esprili mesajlar kâğıda dökmek amacıyla kullanabileceğimiz bir klavye uygulaması.

Kanvas Keyboard, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve zeki telefonlar üstünde kullanabileceğimiz mükemmel bir klavye uygulaması. Iyice bedava olarak sunulan bu dilekçe, mesajlarına eğlenceli ve komik bir hava katmak isteyen bütün kullanıcıların kısa sürede favorileri arasına girmeye aday.

Her ne kadar tüm cihazların varsayılan bir klavye uygulaması olsa da çoğu kullanıcı kadar eksik bulunabiliyor. Kanvas Keyboard bu konuda kullanıcıları memnuniyet edebilmek için birbirinden acayip ve bir böylece da işlevsel özellikleri bünyesinde topluyor.

Uygulamayı varsayılan klavye yerine ayarladıktan sonra arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere GIF’ler, emojiler, şehvetli ifadeler, çizimler ve komik şekiller ekleme şansına sahip oluyoruz. Açıkçası bu konuda Kanvas Keyboard geniş yelpazede bir seçenek listesi sunuyor. Her sohbete yerinde bir şeyler bulmak muhtemel. Kullanıcılar bambaşka sekmeler aşağı toplanan ifadeleri ve GIF’leri hemen mesajlarına ekleyebiliyorlar. Hatta en son kullandığımız şekillere öbür bir sekme altından zeka ulaşmak mümkün kılınmış.

Siz de mesajlarınıza öbür bir boyut kazandırmak istiyor ve kendinizi daha iyi bir şekilde açıklama etmenin yollarını arıyorsanız Kanvas Keyboard’u mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi