Karayolları Genel Müdürlüğü indir

Karayolları Genel Müdürlüğü indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Karayolları Genel Müdürlüğü, Android cihazınız ile birlikte yollardayken size bir çok konuda yardımcı olabilecek ücretsiz ve yeni yol asistanı uygulamasıdır.

Karayolları Genel Müdürlüğü, arabası ile yola çıkacak olanları yaptıkları seyahat süresince bir fazla konuda muavin yapabilmek amacıyla üretilen resmi Karayolları Genel Müdürlüğü uygulamasıdır.

Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz başvuru yeni yol asistanınız olabilir. Uygulamanın en çok uyarı çeken özelliği gideceğiniz yeri harita üzerinde görüntüleyerek yol tarifi alabilmeniz. Bu sayese bilmediğiniz yerlere zahmetsizce gidebilirsiniz. Keza gideceğiniz yere olan uzaklık ve süreyi uygulama üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. bunlara ek olarak gideceğiniz güzergahtaki yollarda çalışma olup olmadığını ya da başka bir sbepten nedeniyle kapalı olup olmadığını da kullanım üzerinden peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Gerçekte yer alan uzaklık hesaplama modülünü kullanaran şehirler arası uzaklıkları öğrenebilir, illerin ilçelerine olan uzaklıkları görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın yaptıklarına ilave olarak, aracınıza ait OGS/KGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulatabiliyorsunuz. Hem aracınızın plakasını kaydederek geçiş ihlallerinde derhal bildirim almanızı sağlayabilirsiniz. Aynı nitelik ile daha önce gerçekleştirmiş olduğunuz geçişlerin tümüne ait bilfileri zahmetsizce görüntüleyebilirsiniz.

Bedava olarak indirerek kullanabileceğiniz KArayolları Genel Müdürlüğü uygulamasında Türkiye ve bütün bölgelerine ait haritalar da mevcuttur. Yola çıkmadan önce önce indirerek yol her tarafında size asistanlık yapmasını sağlayabileceğiniz uyguamayı şüphesiz denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi