Kaspersky QR Scanner indir

Kaspersky QR Scanner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kaspersky QR Scanner, phishing ve zararlı bağlantılar içeren karekodları engelleyen seri ve basit bir karekod okuma uygulaması.

Kaspersky QR Scanner, günümüzde neredeyse tekrar gördüğümüz karekodların içeriğini tarayarak bağlantının güvenli olup olmadığı hususunda bizi bilgilendiren ücretsiz bir Android uygulaması olarak öne çıkıyor. Karekodları ilk elden açmadan önce reel bağlantısını görme imkanı tanıyan karekod okuma uygulamasının en manâlı özelliğinden birisi de süratli çalışması.

Mağazalarda, internette, reklam panolarında, dergilerde, ilaçlarda kısacası yeniden karşımıza meydana çıkan karekod kişisel ve iş kullanıcıları kadar çoğunlukla kullanılmakta ve büyük refah sağlamakta. Natürel fakat her yeni teknoloji gibi karekodlar da fena amaçlı kullanılabiliyor. Karekodların içerisine yerleştirilen zararlı bağlantıları aracısız olarak açmamız durumunda kişisel verilerimizi de tehlikeye atmış oluyoruz. Dünyanın önde gelen güvenlik firmalarından Kaspersky güvenli karekod kullanımını olası kılmak nedeniyle ücretsiz bir karekod tarama uygulaması geliştirmiş ve QR Scanner adıyla ücretsiz olarak indirmeye açmış.

Android tabanlı bütün telefon ve tabletlerde kullanılabilen Kaspersky QR Scanner uygulaması tamamen karekodda saklı web sitesi, metin, kişi detayları dahil her türlü içeriğe hızlı ve basit bir şekilde erişim sağlayabiliyoruz. Bunu yapabilen onlarca karekod okuması varken niye Kaspersky’ninkini kullanayım? sorusu aklınıza gelebilir. Yanıtı epeyce basit: Hem süratli ve kullanımı kolay, ayrıca de karekodları doğrudan doğruya açmıyor.

Kablosuz bağlantımız üzerinden kullanabildiğimiz Kaspersky QR Scanner uygulaması bireysel bilgilerinizi çalmaya kalkışan veyahut aracısız olarak cihazınıza zarar verecek karekodlarda uyarıda bulunuyor. Oysa dilerseniz bağlantıyı açabiliyorsunuz. Tabii ancak bunu fazla güvendiğiniz bir birey tarafından hazırlanan karekodlar için kullanmanızda fayda var.

Kaspersky QR Scanner’ın bir diğer özelliği ise iş kullanıcılarına karşın. Karekod kişinin kartvizit detaylarını içeriyorsa, “Add Contact” seçeneği kişiyi ilk elden cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. Tabii ancak kartvizit Türkçe karakterler içeriyorsa başvuru şu lahza için Türkçe dil seçeneği sunmadığından sorunla karşılaşabilirsiniz.

Kaspersky QR Scanner, Türkçe dil seçeneğinin gelmesi ile birçok Android kullanıcısının ilk karekod okuma uygulaması olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi