Keyboard for Excel indir

Keyboard for Excel indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Microsoft Keyboard for Excel uygulamasıyla, Android tabletinizde fazla kuytu bir şekilde Excel dosyaları oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Keyboard for Excel Android uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere, Microsoft Excel için hazır bir klavye uygulamasıdır. Microsoft, Android işletim sistemi için Office paketini resmi olarak sunuyorken, fazla manâlı ve karışık işlerin yapılabildiği Excel için gelişmiş bir klavye uygulamasını da yayınlayarak yazılımın bereketli çalışmasını sağlıyor.

Android telefon ve tabletinizde eğer çok gelişmiş bir uygulama yahut, cihazınızda bulunan klavye, Excel gibi gelişmiş bir yazılımda çalışmalarınızı yavaşlatabilir. Üstünde numerik tuş takımı ve Enter gibi tuşları barındıran Microsoft’un bu klavyesi ise yaşanabilecek aksaklıkları engelliyor. Keyboard for Excel uygulamasıyla, aynı ekran üzerinde keza numerik klavyeye, hemde harflerden oluşan bir klavyeye sahip oluyoruz. Tıpkı masaüstü bilgisayar klavyesi gibi bir tuş dizilimine sahip olan başvuru, masasüstü klavyeye alışılmış olan kullanıcılar için de büyük bir kolaylık sağlıyor.

Klavyenin numerik tuş takımı doğru, Excel‘de çok hızlı rakam ve numara girişi yapabilir, formüller yazabilirsiniz. Hem yeniden klavye üzerinde büyük bir alan kaplayan Enter tuşuyla da çabucak sütünlar aralarında geçiş yapabilirsiniz. Keyboard for Excel uygulamasını sadece Excel yazılımıyla yok, öteki yazılımlarla da kullanabilirsiniz. Microsoft, masaüstü klavyesine alışık olanlar ve yazım hızını arttırmak isteyenler için, muhakkak denemeleri gereken bir uygulama ortaya koymuş, öğüt ediyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi