Kid Mode indir

Kid Mode indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ebeveyn kontrol uygulamasıdır.

Kid Mode, Android cihazlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir ebeveyn kontrol uygulamasıdır. Cihazınız üzerinde veya çocuklarınızın telefon ya da tabletleri üstünde bir güvenli bir etraf yaratabileceğiniz dilekçe, 10 milyondan pozitif indirilmeyle kategorisinin en başarılılarından birisi.

Bu dilekçe ile çocuklarınızın mobil cihazlarla vakit geçirirken, yardımcı şeylerle ilgilenmelerini sağlayabilir ve onları kişisel gelişimlerine zararlı içeriklerden uzaktan tutabilirsiniz.

Hem başvuru formu ile telefonu kilitleyip çocuğunuzun istediğiniz gibi kullanmasını sağlamanın yanına, sürekli olarak detaylı raporlar alabilir ve çocuklarınızın nelerle uğraştığını kontrol de edebilirsiniz.

Özellikler:

Her yaşta çocuğa uygun uygulamalar. Çocuk kilidi. Uygulama içi satın alma ve reklamları kilitleme. Çocukların kendini geliştireceği uygulamalar. Video mail özelliği. Haftalık aktivite raporları. Çevrimdışı mod.

Eğer sizin de çocuğunuz varsa ve onu zararlı içeriklerden uzak tutmak istiyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi