Kids Place indir

Kids Place indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda ebeveyn kontrolü için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Telefonunuzu veya tabletinizi ara sıra çocuklarınıza verdiğiniz oluyordur. Onları misafir etmek ve azıcık bakımlı nefes alabilmek için iyi de bir yöntem sayılabilir. Ama çocuklarınızın telefon ve tabletiniz üzerinde nerelere erişebileceğini denetleme etseniz daha da iyi olabilir.

Kids Place de bu amaçla geliştirilmiş bir kullanım. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu tatbik ile çocuklarınızın cihazınız ile neler yapabileceğiniz siz karar verebilirsiniz.

Hem bireysel verilerinizi koruyabilir ve çocuklarınızın sadece sizin müsade verdiğiniz uygulamalara girmelerini sağlayabilirsiniz. Pek çok kapsamlı özelliğe sahip olan uygulamayı kullanması da hayli kolay diyebilirim.

Özellikler:

Yalnızca izin verdiğiniz uygulamalarla özel ana ekran. Yeni başvuru indirme ya da satın almayı müdahale etme. Zamanlayıcı. Birden çok profik ekleme. Gelen aramaları müdahale etme. İnterneti engelleme. Özel duvar kağıdı ekleme.

Her yaştan çocuğunuza uygun bir şekilde kullanabileceğiniz bir başvuru formu olan Kids Place’i herkese tavsiye ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi