Kid’s Shell indir

Kid’s Shell indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ebeveyn kontrol uygulamasıdır.

Eğer bebeğiniz, çocuğunuz veya genç yaşta çocuklarınız varsa onların mobil cihazlarla süre geçirmeyi ne kadar fazla sevdiğini siz de biliyorsunuzdur. Bu dönemde çocukların en tutku aldığı şey telefon ve özellikle tabletlerde oyun oynamak.

Ama internet o kadar geniş bir yer ancak, içerisinde faydalı içerikler olduğu değin onların gelişimine zararlı içerikler de bulunabiliyor. Bunlara erişimini ise, bu amaçla özel olarak geliştirilmiş uygulamalar doğru engelleyebiliyorsunuz.

Kid’s Shell de işte bu uygulamalardan birisi. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğini bu tatbik doğrusu bir launcher diyebilirim. Bu dilekçe, sadece sizin izin verdiğiniz tatbik ve oyunların açılmasını sağlıyor. Böylece çocuklarınız için mobil cihazlarınız üstünde güvenli bir bölge yaratmış oluyorsunuz.

Özellikler:

Çocukların sevdiği bütün uygulamaları tek bir yere toplama. Kişisel bilgilerinizi koruma. Tatbik içi satın alma ve reklamları engelleme. Yalnızca izinli uygulamaları açma. Uygulamadan çıkışı müdahale etme. Ebeveyn modu ile özelleştirme. Parola belirleme. Belli Başlı ekran düğmesini müdahale etme.

Uygulamayı beğenirseniz, fazla daha artı nitelik sunan pro versiyonunu da satın alabilirsiniz. Eğer sizin de çocuklarınız varsa bu uygulamayı indirip denemenizi nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi