Kids Zone indir

Kids Zone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ebeveyn kontrol uygulamasıdır.

Kids Zone, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz yardımcı bir çocuk kilidi ve ebeveyn kontrolü uygulamasıdır. Çok basit bir kullanıma sahip olan başvuru formu ile çocuklarınızın mobil cihazlarınız üstünde erişebilecekleri içerikleri kısıtlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken ilk önce bir çocuk profili oluşturmak, arkasından çocuğunuzun seveceği uygulamaları buraya eklemek ve cihazınızı kilitlemek için bir pin oluşturmak. Ardındaki rahatça cihazınızı çocuğunuza verebilirsiniz.

Çocuklarınızın internette kişisel gelişimine zararlı içeriklere erişebileceğinden korkuyorsanız, ya da patavatsız uygulamalarla zaman kaybetmesini istemiyor ve eğitimine ve gelişimine yardımsever uygulamalarla ilgilenmelerini istiyorsanız bu tatbik bütün size kadar.

Özellikler:

Vakit sınırı yerleştirme. Arama yapmayı ve mesaj çekmeyi müdahale etme. İnternet erişimini ve reklam tıklamalarını kısıtlama. Ana ekrana, bildirilere, sistem ayarlarına ve kişisel bilgilere erişimi müdahale etme. Özel duvar kağıdı seçme. Telefonunuzdaki uygulamaları çözümleme edip çocuklara yerinde olup olmadıklarını belirleme.

Eğer sizin de çocuklarınız varsa ve eriştikleri uygulamaları kısıtlamak istiyorsanız bu basit ve sade uygulamayı deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi