Kingston MobileLite indir

Kingston MobileLite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kingston MobileLite doğruca medya aktarım işlemlerimizi fazla kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Kingston MobileLite, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve zeki telefonlarımız üstünde kullanabileceğimiz faydalı bir medya transfer uygulaması.

Kingston MobileLite Reader’a tamamlayıcı olması nedeniyle tasarlanan bu başvuru formu doğruca söz konusu aygıt üzerinden yapacağımız medya transfer işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Data sahibi olmayan kullanıcılar için kısaca değinelim; Kingston tarafından tasarlanan MobileLite Reader kablosuz temas üzerinden çalışarak microSD, USB bellek ve diğer türden harici depolama aygıtları üzerinde depolanmış olan verileri farklı cihazlara aktarabiliyor. Aynı anda sekiz ayrı kullanıcıya dek aktarım yapabilme özelliğine sahip. Buna ilave olarak MobileLite Reader’ı kullanarak kablosuz modeminize WiFi özelliği de kazandırabilirsiniz.

Başarılı bir egzersiz karakterine sahip olan Kingston MobileLite, dosya paylaşım işlemleri için seri çalışan bir tezgâhtar araç arayanların göz atması gereken bir seçenek.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi