Kırmızı Işık indir

Kırmızı Işık indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kırmızı Işık, kadınlarımızın şiddetten korunmasına desteklemek ve kadına karşın güçlü olarak mücadele etmek amacıyla hayata geçen bir uygulamadır.

Türkiye’nin kanayan yarası olan kadına kuvvet hiçbir zaman gündemden düşmedi. Kadınlarımızın sokaklarda gizli bir şekilde yürüyemediği, çantalarından biber gazı veya elektro şok cihazlarının yetkisiz olmadığı bir dönemden geçiyoruz. Eşine, çocuğuna ve çevresine kuvvet uygulayan herkesi lanetliyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Türkiye Vodafone Vakfı bu duruma bir nebze de olsa çare edinmek nedeniyle fantastik bir projeyi hayata geçirdi. 

Kırmızı Işık, kadınlarımızın şiddetten korunmasına destek olmak ve kadına yönelik şiddetle çaba etmek amacıyla hayata geçen bir uygulama. Kadınlarımızı kendilerine baskı uygulayanlardan gözetmek ve bilgilendirmek için oldukça güzel özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim. Şiddete maruz kaldığınızda neler yapmanız gerektiği hakkında data edinebiliyor, uygulamayı kendinize göre ayarlayarak fonksiyonel bir şekilde kullanabiliyorsunuz. 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize yüklediğiniz uygulamada yapacağınız işlemler oldukça önemli bir niteliğe sahip. Acil numaraları ve yakınlarınızı tek tuşa basarak arayabilme özelliği sayesinde herhangi bir güvenlik tehtidinde tedbirli olabilirsiniz. aynı zamanda yakınlarınıza tekrar tek tuş ile konum bilginizi taşıyan mesaj da atabildiğinizi söylemem gerekiyor. Bunların haricen size en yakın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı birimlerine ulaşmanızda mümkün. Bu bağlamda bakanlıktan profesyonel takviye edinmek sizin için yararlı olacaktır. 

Kısacası Krmızı Işık, tüm kadınlarımızın mutlaka kullanması gereken olmazsa olmaz uygulamalardan biri olmuş. Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirip bir lahza önce kullanmaya başlamanızı öneriyorum. 

Kadına Şiddete Hayır!

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi