KK Launcher indir

KK Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

KK Launcher uygulaması sayesinde Android cihazınızı ayrı bir işleyiş ve görünüme sahip kılabiliyorsunuz.

KK Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıların çok basit bir şekilde mobil cihazlarının dış görünüş ve işleyişini değiştirebilmelerine olanak tanıyan ücretsiz launcher uygulamaları arasında yer alıyor. Ayrıca zahmetsizce ayarlanabilir yapısı ayrıca de geniş seçenekleri bir uçtan bir uca farklı bir Android deneyimini muhtemel hale getirdiğini de eklemek gerekiyor.

Uygulamanın en dikkat çekenm yanı, ayrıca Android KitKat ayrıca de Lollipop görünümünü sağlayabilmesi. Böylelikle istediğiniz dış görünüş ve kullanıma sahip bir Android cihaza sahip olabiliyorsunuz. Bambaşka Android sürümlerinden alınan özellikleri tek bir launcher içerisinde sunabildiği için eskisine göre daha gelişmiş bir dilekçe olanağı yakalamanız da olası.

Kullanıcıların işlerini kolaylaştırabilecek böylece fazla farklı el hareketini de destekleyen launcher, bu sayede uzun zaman alan işlemlerin hiç zaman kaybetmeden gerçekleştirilmesine müsade veriyor. Dağıtılmış bölgelerde şeffaflıklar, açılır menülerin düzenlenmesi, widgetlar, belli başlı ekran uygulamaları gibi onlarca bambaşka konuda da sunduğu destek doğru işinizi kolaylaştıracaktır.

Öteki launcher uygulamaları için hazır olan temalar ve ikon paketlerini de destekleyen KK Launcher, bu nedenle görünümü daha da özelleştirmenizi sağlayabiliyor. Bu paketler sayesinde uygulamanın kendi kabiliyetinin de ötesinde bir Android aygıt tasarımına sahip olabiliyorsunuz.

Çalışması sırasında herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen ve performans sıkıntısı bulunmayan uygulama, ayarları saklayabilmek için kullanabileceğiniz yedekleme ve geri doldurma seçeneklerine de sahip. Eğer eski launcher uygulamalarından sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi