Knock indir

Knock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Knock kullanıcıların fazla daha çabuk iletişim kurmasını sağlayan bir mobil uygulamadır

Knock mobil cihazlarda iletişim kurmayı çok daha süratli ve pratik bir ayla getiren ve kullanıcılara yepyeni bir mesajlaşma ve haberleşme yöntemi sunan elverişli bir uygulamadır.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dilekçe olan Knock baştan sona öteki kullanıcılara tek cevaplı sorular soracağınız durumlarda daha elverişli bir irtibat yöntemi kullanabiliyorsunuz. Android cihazlarımızla yaptığımız haberleşmelerin büyük bölümünde karşı tarafa “Bu akşam dışarı çıkalım mı?”, “Neredesin?”, “Sinemaya gidiyor muyuz?” gibi tek bir cevaba sahip sorular sormaktayız. Knock bu tek cevaplı soruları cevapsız çağrılar yoluyla karşı tarafa iletmenizi ve sorularınızın cevabını almanızı sağlıyor. Knock bu meslek için gelen çağrı ekranında mesajınızı aleyhinde tarafa iletiyor ve karşı tarafa çabuk yanıt seçenekleri sunuyor.

Knock şu şekilde çalışmakta:

Arkadaşınıza bir mesaj gönderiyorsunuz (“Neredesin?”, “Sinemaya gidiyor muyuz?” gibi) Arkadaşınız gelen çaprı ekranında sorduğunuz soruyu görüyor Arkadaşınız herzamanki çağrı cevapla-reddet seçeneklerinin yerine “Evet”, “Hayır”, “Konum paylaş” seçeneklerinden birini seçebiliyor ve bu nedenle sorunuzun cevabını almış oluyorsunuz.

Görüleceği gibi epeyce pratik bir haberleşme sistemi olan Knock yalnızca çağrı bırakma aracılığıyla irtibat kurmanıza imkan tanımakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi