Kobo indir

Kobo indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kitap okumak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Kobo, başvuru marketlerinde en fazla indirilen kitap okuma uygulamalarından bir parça başına diyebiliriz. Amazon Kindle’ı bilmeyen yoktur. Demin ülkemizde kullanılamayan Kindle uygulaması ile benzer kulvarda yarışabilecek nadir uygulamalardan bir tanesi Kobo. Bir kitap okuma uygulamasından beklediğiniz her özelliğe sahip.

Kobo.com adlı websitesinin resmi uygulaması olduğu için başvuru formu bütün web servisleriyle entegre bir biçimde geliyor. Nerede olursanız olun, canınız ne vakit isterse bu başvuru formu ile kitap, dergi ve çizgi roman okuma şansına sahipsiniz. Gönder olarak indirebileceğiniz milyonlarca kitap olması da cabası.

Özellikler

Yer imi bırakma. Not ve altını çizme özelliği. Entegre kitap satın alma özelliği. Kullanıcı dostu arayüz. Kitapların ilk bölümünü ücretsiz okuyabilme. Kişiselleştirme. Gece ve gündüz modu. Çapraz platform uyumu. Facebook’ta paylaşma.

Bir kitap okuma uygulamasından fazla daha fazlası olan Kobo için bir sosyal medya platformu bile diyebiliriz. Tek eksiği Türkçe desteği olmaması olan Kobo’yu indirip denemenizi kuvvetle tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi