KuuKla Ebeveyn Kontrol indir

KuuKla Ebeveyn Kontrol indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.

Türk bir firma kadar geliştirilmiş olan Kuukla Ebeveyn Teftiş uygulaması, fazla yeni bir tatbik olmasına rağmen fazla başarılı olduğunu söylemek olası. Eğer çocuğunuz varsa, veya telefon veya tabletinizi bazen yeğeniniz gibi bazı çocuklara oyun oynasınlar diye veriyorsanız, bu uygulamayı fazla seveceksiniz.

Bu alanda çok fazla sanki uygulama olmaması da Kuukla’yı daha kıymetli kılıyor. Uygulamanın esas amacı telefon ya da tabletinizi çocuğunuz için tehlikesiz bir oyun tabletine dönüştürmektir. Ona emin bir süreyle yalnızca sizin izin verdiğiniz uygulamaların görüneceği bir oyun arabulucu verebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken şey, ilk indirdiğinizde mail adresinizi ve PIN kodunuzu tahsis etmek. Bu PIN kodunu unutmamanız fazla manâlı çünkü tabletinizi çocuk modundan hariç tutmak için bu kodu kullanıyorsunuz. Arkasında da ekranda sadece sizin seçtiğiniz uygulamaları belirli bir vakit ile gösterecek şekilde ayarlamanız tatmin edici.

Ayrıca başvuru ile çocuğunuzun tableti ya da telefonu hangi günler ve hangi saatlerde kullanabileceğini önceden kontrol altına alabilirsiniz. Süreli Kullanım ve Süre Planı edinmek üzere iki modu ile istediğiniz gibi uygulamanın kullanımını ayarlayabilirsiniz. Arkasında da istediğiniz vakit PIN kodunuz ile çocuk modundan çıkabilirsiniz.

Çocuğu olanlar veya sürekli çocuklarla uğraşmak zorunda olanlar için fazla faydalı olan bu uygulamayı herkese öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi