Kwit indir

Kwit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kwit uygulaması doğru Android cihazlarınızı kullanarak sigarayı bırakma konusunda kendinize bir asistan edinebiliyorsunuz.

Kwit uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının sigarayı teslim etmek için motivasyon kazanmalarına muavin olmayı amaçlayan bir başvuru olarak karşımıza çıktı ve vadettiği işi epeyce hoş bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Her ne dek ücretsiz bir başvuru formu olmasa da sigarayı bıraktığınızda size sağlayacağı kar tamamen kendisini amorti edebiliyor diyebilirim.

Uygulamanın kolay ve kavranabilir arayüzü kullanıcıları böylece zorlamayacaktır. Sigara vazgeçme sürecini az kalsın bir oyun haline dönüştürebilen başvuru formu, böylelikle bıraktığınız zaman içerisinde ne dek sigara içmekten kurtulduğunuzu, ne dek kar ettiğinizi ve kaç gündür bir Kwitter olduğunuzu gösteriyor ve sigarayı bırakmanın gerçekte ne değin işinize yaradığını başarıyla aktarıyor.

Uygulama içerisinde bulunan çeşitli başarımlar doğruca bıraktığınız gün başına ufak kart ödülleri alıyorsunuz ve bu ödüller içerisinde mini bilgiler veya sizi heveslendirecek içerikler de olabiliyor. Eğer motivasyonunuzu kaybediyor gibi oluyorsanız Kwit’te bulunan 40 adet motivasyon kartı ile sigarayı bırakmanın faydalarına bitmiş göz atabiliyorsunuz.

Uygulamayı çalıştırırken herhangi bir internet bağlantısına gereksinim olmaması baştan sona bağlantınız olmayan yerlerde bile sigarayı vazgeçme sürecinizi peşine düşüp takip edebiliyorsunuz. Sunulan istatistiklerin canlı olmaları ise gün içerisinde dilediğiniz an sigara vazgeçme durumunuza göz atmanıza yardımcı oluyor.

Dileyen kullanıcılar Twit içerisindeki başarımlarını dostlarıyla da sosyal ağlar üzerinden paylaşabiliyorlar. Eğer siz de sigarayı bırakmakta sorunlar yaşıyor ve kendinize motivasyon kaynakları bulamıyorsanız uygulamaya göz atmadan geçmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi