L Launcher indir

L Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

L Launcher uygulamasıyla Android cihazlarınızın görünümünü dilediğiniz gibi değiştirin!

L Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde yeni bir launcher uygulaması uygulamak isteyenlerin deneyebilecekleri seçenekler aralarında yer alıyor ve bedava olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın en fazla uyarı çeken yanı, epeyce basit kullanılır yapısının yanında görselliğe de büyük bir tartma vererek Android Lollipop sürümünün yüksek kalitesini yakalayabilmesi. Özellikle zeki cihazına Lollipop güncellemesi gelmeyen kullanıcılar L Launcher’dan faydalanarak benzer görünüş ve kullanıma kavuşabiliyorlar.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, toplamda 100’den pozitif özelleştirme olanağını kullanıcılara sunması ve bu vesile ile sistemin az kalsın her yanının istendiği gibi kullanılmasına ihtimal tanıması. Bunun yanına sahip olduğu onlarca ayrı tema desteği sayesinde cihazınızın nasıl bir görünüme sahip olacağını da belirleyebiliyorsunuz. Bu temaların adedinin de sürekli olarak arttığını unutmamak gerekiyor.

Google Play’de varolan pek çok bambaşka ikon paketiyle ahenkli bir şekilde çalışabilen L Launcher, uygulamayla beraber gelen ikon setlerinden hoşlanmamanız halinde bunları ileri düzeyde özelleştirmenize imkan tanıyor. Tabii ancak Android sistemin pek çok ayrı noktasında yemek listesi seçeneklerinden tutun da ek alt çubuklara değin onlarca alternatif sunabilen yapısıyla esnekliğin de üstteki düzeyde sağlanabildiğini spesifize etmek gerek.

Yerine Getirmek istediğiniz ayarların herhangi bir şekilde soruna sebep olmasından endişe ediyorsanız, uygulamanın yedekleme ve geri yükleme seçenekleri de sizin için hazır diyebilirim. Böylelikle önemli değişikliklerden önce launcherınızın bütün ayarlarının kaydedildiğinden belirlenmiş olabiliyor, bir sorun yaşadığınızda alınan bu yedeğe bitmiş geri dönüş yapabiliyorsunuz.

Yeni ve çabuk kullanımlı bir launcher uygulaması arayanların denemeden geçmemeleri gerektiğini söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi