Lazy Swipe indir

Lazy Swipe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lazy Swipe uygulamasını kullanarak daha alçak menülere girmeden sadece belli başlı mönü üzerinden çoğu fonksiyona erişim sağlayabilirsiniz.

Dikkat! Uygulamanın adı Omni Swipe olarak değiştirilmiştir. Omni Swipe incelemesine tıklayarak erişebilirsiniz. Bu sayfadan gerçekleştireceğiniz başvuru formu indirmeleri de sizi Omni Swipe’a yönlendirecektir.

Lazy Swipe, Android kullanıcılarına istedikleri uygulamalara erişme konusunda büyük huzur sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı hem tablet keza de zeki telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabiliyoruz.

Başvuru tamamen parmak kaydırma hareketleri üzreine kurulu bir kullanıma sahip. Sol alt köşede duran dişli ikonuna dokunarak yapmak istediğiniz adımları seçenebiliyorsunuz. Dişli ikonuna tıkladıktan daha sonra karşımıza Recently, Favorites ve Toolbox olmak üzere üç ayrı seçenek çıkıyor. Recently son açtığımız uygulamalara, Favorties en sık kullandığımız uygulamalara, Toolbox ise cihazın temel fonksiyonlarına erişim yapmamızı sağlıyor.

Başvuru olarak herhangi bir sorun yaşatmayan Lazy Swipe herkes kadar rahatlıkla kullanılabilir. Alt menülere inmeden sadece başlıca ekran üzerinden belirli fonksiyonları yerine getirmek istiyorsanız Lazy Swipe’ı kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi