Lazys Clean & Wipe indir

Lazys Clean & Wipe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lazys Clean & Wipe, Android cihazlarınızdaki düşüncesiz tüm dosyaları silerek temizleyen ve bu nedenle daha çabuk çalışmasını sağlayan bedava ve yardımcı bir tatbik.

Lazys Clean & Wipe, akıllı telefonlarınız üzerindeki patavatsız dosyaların silinmesini sağlayak performans ve hız artışı karşılayan bir Android telefon hızlandırma uygulaması. Minik ama etkili bir tatbik olan Lazys Clean & Wipe, bedava olarak kullanılıyor.

Alternatif olarak kullanabileceğiniz daha ayrıntılı ve büyük uygulamalar olmasına karşın, minik, kolay kullanıma sahip olan ve bütün hız problemlerinizi çözen uygulamayı tercih edebilirsiniz. Uygulamayı açarak tek bier tuşa basıp bütün geveze dosyaların silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Android zeki telefon ve tabletleriniz kullanıldıkça önbellekleri doluyor ve bunun sonucunda bir süre daha sonra yavaşlamaya ya da takılmaya başlıyor. Bunun önüne geçerek bir nevi bakım yapmanızı karşılayan tatbik, dilediğiniz vakit ön belleği temizleyerek cihazınızın sıfır halindeki hızına kavuşmasını sağlıyor. Kesinlikle doluluk yerine bambaşka servis ve uygulamalar nedeniyle oluşan yavaşlama problemlerini ortadan kaldırma gibi bir özelliği yok. bu nedenle uygulamayı kullanarak temizleme yaptıktan daha sonra hala yavaşlık sorunu yaşıyorsanız, kullandığınız tüm uygulamaları gözden geçirmenizi öğüt ederim.

Tarayıcı ve kullanım ön belleklerini temizleyen tatbik, fazla ufak boyutlu olduğu için öteki alternatifi olan ayrıntılı temizlik programlarına göre cihazınızı yormuyor. Yani bir yana temizlerken diğer yandan yavaşlamasını sağlamıyor. Düzensiz bir Android telefon kullanıcısıysanız, Lazys Clean & Wipe uygulamasını ücretsiz indirip sürat ve performans artışı sağlamanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi