LED Strobe indir

LED Strobe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LED Strobe, Android cihazlarınızı bir el feneri yada disko topu olarak kullanabilmenizi sağlayan yardımsever ve ücretsiz Android uygulamasıdır.

LED Strobe, küçük led ışıklardan oluşan görüntüsüyle Android telefonlarınızı bir el feneri yada disko topu gibi faydalanma olanağı sunan başarılı ve pratik bir uygulamadır. Her Android telefonda mutlaka bulunması gereken uygulamalar aralarında yer alan el feneri uygulamalarından bir her birine olan LED Strobe, rakip uygulamalara göre biraz daha diyebiliri. Çünkü düz bir ışık karşılamak yerine yanıp sönen ve az kalsın bulunduğunuz ortamı diskoya çeviren özelliğe sahip.

Uygulamanın kullanımı son derece kolay. Aç / Kapa komutu haricen ışıkların yanma sönme hızlarını yapabileceğiniz bir tuş bulunuyor. başkaca herhangi bir yoklama tuşu değil. Evde elektrikleriniz gittiğinde yada karanlık bir odaya girdiğinizde hemen cebinizden telefonunuzu çıkartarak ortamı aydınlatabilirsiniz. bunun dışında vede arkadaşlarınız ile parti veriyorsanız, karanlık odaları bu uygulama syaesinde disko gibi ışıklandırabilirsiniz. Yanlamasına sönen ışıkları ile gözleri bölge dilekçe en ince ayrıntısına kadar ücretsiz. böylece mutlaka indirerek Android telefonlarınızda bulunmasını öneririm.

Uygulama Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlar ile uyumluluk göstermesine karşın, tüm Android telefonlar üstünde çalışmayabilir. böylece çalışmaz ise sorunun cihazınızdan kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi