LG Backup indir

LG Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LG Backup ile eski zeki telefonunuzdaki verileri yeni LG telefon ve tabletinize kolaylıkla aktarabilirsiniz.

LG Backup (Eski adıyla LG QMove), eski Android zeki telefonunuzdaki verileri yeni LG zeki telefon veya tablete taşımak, bununla beraber da mevcut verilerinizi yedeklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz, kolay ve minik boyutlu bir mobil başvuru olarak karşımıza çıkıyor.

Eski Android telefonunuzdaki rehberinizi, takviminizi, yer imlerinizi, kısa mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi, dokümanlarınızı ve sesli anılarınızı yeni satın aldığınız LG marka telefon ve tablete (LG G2 ve üzeri modeller destekleniyor.) aktarmanıza imkan tanıyan LG Backup’ın kullanımı da son derece kolay. Eski telefonunuzda LG Backup uygulamasını açıyorsunuz ve “Copy veri” seçeneğini seçiyorsunuz. Yeni LG telefon ya da tabletinizde Ayarlar – Yedekle ve Sıfırla – LG Backup servisini açıyorsunuz ve “Başlat” butonuna dokunuyorsunuz. Kısa bir aramanın peşinde “Connect”i seçerek bağlanıyor ve bilgi seçimi yapacağınız ekranla karşılaşıyorsunuz. “Copy”ye dokunduğunuzda eski telefonunuzdaki veriler yeni LG telefonunuza aktarılmış oluyor.

Mobil cihazınızdaki verileri bilgisayar ve düşünce kartınıza yedeklemek için de kullanabileceğiniz LG Backup, eski telefonunuzdaki verileri yeni LG telefonunuza transfer etmek için WiFi hotspot özelliğini kullanıyor. Bu sayede bilgi aktarımı hızlı bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi