LG TV Remote-webOS indir

LG TV Remote-webOS indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LG TV Remote-webOS, webOS’lu yeni LG akıllı televizyonlar için uzakta yönetim uygulamasıdır.

LG TV Remote-webOS, webOS’lu LG akıllı televizyonunuzu telefon ya da tabletinizden kontrol edebilmenizi karşılayan bedava bir mobil uygulamadır. TV kanalları arasında geçiş yapma, uygulama başlatma, arama yapma, touch pad olarak kullanma gibi esas özellikler içermektedir.

LG’nin 2014 model akıllı televizyonlarında gördüğümüz webOS, zeki tv kullanımını kolaylaştıran ve kullanıcılara eğlenceli bir deneyim yaşatan epeyce basit tasarlanmış bir işletim sistemi. LG TV Remote-webOS uygulaması da webOS üstünde çalışan LG Smart TV’nizi mobil cihazınızdan yönetme kolaylığı sunan bir başvuru formu. LG’nin yeni tv’leri için tasarladığı bu uygulamayı yükleyerek tv kumandanız ile gerçekleştirdiğinizi böylece fazla işlev mobil cihazınıza da aktarılmış oluyor. TV’nizin sesini denetim edebiliyor, kanal atlayabiliyor, kanalları favoriler listenize ekleyebiliyor ama bu da size en sık seyrettiğiniz kanallara daha çabuk erişim imkanı tanıyor. Kumandanın yanı sıra LG’nin Uygulama Mağazası’na aldığı bütün uygulamalara da erişebiliyoruz. Arama fonksiyonunun da sunulduğu başvuru formu ile LG TV’nizin sürümünü güncellemeniz de olası.

LG TV webOS Smart TV’niz ile mobil cihazınızın benzer WiFi ağında yan olduğundan belirlenmiş olduktan daha sonra LG TV Remote-webOS uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. webOS kullanmayan daha eski bir LG Akıllı TV sahibi iseniz LG TV Remote uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi