LibreOffice Viewer indir

LibreOffice Viewer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LibreOffice Viewer mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir büro yazılımıdır

LibreOffice Viewer kullanıcılara Microsoft Office ve LibreOffice dökümanlarını mobil cihazları üstünde görüntüleme imknaı veren bir Android ofis uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz LibreOffice Viewer, bilgisayarlarımızda yıllardır kullandığımız ücretsiz Microsoft Ofice alternatifi LibreOffice’in mobil sürümü. Açık kaynak koduna sahip olan LibreOffice ile yaratılmış olan büro dökümanlarının yanısıra Microsoft Office yazılımları ile yaratılmış olan dökümanları mobil cihazlarınızda açabiliyorsunuz. Başvuru bunun yanına kolay düzenleme seçenekleri de sunuyor. Halen geliştirilmekte olan LibreOffice Viewer uygulaması zamanla daha da varlıklı özelliklere kavuşturulacak.

LibreOffice Viewer ile şu dökümanları açabilirsiniz:

LibreOffice dökümanları:

Odt, Ods, Odp

Microsoft Office dökümanları:

Word dökümanları:

Doc, Docx

Excel dökümanları:

Xls, Xlsx,

PowerPoint dökümanları:

Ppt, Pptx

LibreOffice Viewer’in düzenleme seçeneklerinden yararlanabilmek için uygulama ayarlarından düzenleme modunu aktifleştirmeniz gerekiyor. Uygulamanın düzenleme seçenekleriyle şu an için kelimeler değiştirilebiliyor, yazıtipleri değiştirilebiliyor, kalın ve italik yazıtipleri kullanılabiliyor. Sınırlı olan bu özellikler gelecek güncellemelerle daha fazla sayıya ulaşacak.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi