Lifeboat+ indir

Lifeboat+ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lifeboat+, Android cihazları üstünde Minecraft: Pocked Edition oynayan oyunculara takviye olması amacıyla geliştirilen bir Android Minecraft uygulaması.

Lifeboat+, Android telefon ve tabletleri üzerinde Minecraft: Pocked Edition oynayan oyunculara yardım edebilmesi nedeniyle geliştirilen yardımcı ve bedava bir başvuru.

Eğer hali hazırda mobil cihazınız üstünde Pocked Edition oynuyorsanız, bu dilekçe size yardımcı olarak multiplayer turnuvalar düzenlemenizi ve istatistiklerinizi görebilmenizi sağlıyor.

Kendine özel sunucuları üstünde oyuncuların özel ve multiplayer turnuvalar düzenlemesini karşılayan dilekçe, aynı zamanda tatbik sahiplerinin bu turnuvalardkai bütün istatistiklere erişmesini sağlıyor.

Başvuru Formu içerisinde Lifeboat Minecraft sunucularını nasıl kullanabileceğinize dair yardım bulunuyor. Bu Nedenle sunucu kullanımında yaşayabileceğiniz sorunlara çözüm bulmanız basit olacaktır. Önderlik tablosu ve istatisklere kullanım içerisinden ulaşabiliyorsunuz. Hesabınızın yönetimini de yapabileceğiniz dilekçe üstünde arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz sunucuların listesini bulabilirsiniz.

Minecraft: Pocket Edition oyuncularına özel olarak geliştirilen uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirererek deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi