Lightning Browser indir

Lightning Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lightning Browser ile hızlı internet gezintisinin keyfini çıkarabilirsiniz

Lightning Browser kullanıcılara sorunsuz ve akan bir internet gezintisi deneyimi sunan bir çabuk internet tarayıcısıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir mobil tarayıcı olan Lightning Browser basitliği, kullanışlılığı ve hızı birleştiriyor. Uygulamanın sahip olduğu tarama teknolojisi Webkit render teknolojisinin optimize edilmiş bir versiyonu olarak öne çıkıyor. Bu optimizasyon baştan sona bellek kullanımı azalıyor ve sayfa erişim süreleri kısalıyor. Böylece kullanıcılar seri ve Android cihazlarını yormayan bir internet gezintisinin keyfini çıkarabiliyorlar.

Lightning Browser kullanışlı yeniliklere de sahip. Lightning Browser ile gezinti yaparken sekmeler sayfa üstlerinin yerine ufak bir dokunuşla açabileceğiniz bir kenar menüsüne taşınıyor. Bu sayede sekmeleri bir arada görüntüleyebilmeniz ve aralarında geçiş yapmanız kolaylaşıyor. Yer imleri de aynı bir şekilde özel bir kenar menüsüne aktarılıyor ve bu yer imlerine kolayca erişilebiliyor.

Lightning Browser kullanıcı gizliliğine de ağırlık veriliyor. Incognito moduna (gizli internet gezintisi) yer veren Lightning Browser internet üstünde iz bırakmadan gezinti yapmanızı olası kılıyor. Böylece kişisel bilgileriniz internet siteleriyle paylaşılmıyor ve reklam ve spam gibi istenmeyen içeriklerin hedefi olmaktan kurtuluyorsunuz.

Açık kaynak koduna sahip olan Lightning Browser internet tarayıcılarının standart özelliklerine de sahip.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi