LINE Launcher indir

LINE Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LINE Launcher uygulamasını kullanarak Android cihazınızın fazla daha hoş görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

LINE Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinin herzamanki üretici asıl ekran uygulamasından hoşlanmayanlar ve daha hoş bir dış görünüş ile daha pozitif işleve kavuşmak isteyenler için hazır bedava bir launcher uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve fazla sayıda opsiyonu kullanıcılara sunmayı başaran dilekçe, Android’inizi özelleştirmeniz için yüzlerce öbür seçeneğe sahip ve bu vesile ile Android deneyiminizi dikkate bedel bir şekilde iyileştirebiliyor.

Uygulamayı Android cihazınıza kurduğunuzda, binlerce ayrı duvar kağıdı ve ikon sizleri bekliyor olacak. Bunun yanına her güncelleme ile birlikte onlarca duvar kağıdının daha uygulamaya dahil olması doğru seçeneklerinizin sürekli olarak yükselme gösterdiğini de maddeler halinde sıralamak gerekiyor.

LINE Launcher uygulamasını kullanırken Android cihazınızın esas ekranında veya öteki ekranlarında kullanabileceğiniz etiket ve smileyler ile çok daha ayrıntılı özelleştirme imkanları da mevcut. Böylelikle yalnızca mesajlarda etiket kullanımıyla sınırlı kalmıyor, emojiler ile tüm zeki cihazınızın görünümünü değiştirebiliyorsunuz.

Epeyce artı sayıda widget desteği bulunan ve mobil cihazınıza gelen bilgileri size uygulamalara giriş yapmadan sunabilen başvuru, pil ve hafıza koruma modülleri gibi araçları da içerisinde barındırdığı için genel performansta da iyileştirmelerle karşılaşacağınızı söyleyebilirim.

Bildirim desteği ve uygulama öneri seçenekleri bir uçtan bir uca keza dikkatinizden kaçmaması gereken bilgilere hemencecik ulaşma, hem de beğeneceğiniz yeni araçları hemencecik görme imkanınız da mevcut. LINE Launcher’ın sahip olduğu bütün bu araçların toplamı, böylece fazla Android üreticisinin kendi yazılımını kat kat geride bırakıyor diyebilirim. Denemeden geçilmemesi gereken esas ekran uygulamaları aralarında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi