Link2SD indir

Link2SD indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazınızdaki uygulamaları kolayca hafızadan SD kartınıza taşımak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir dilekçe.

Link2SD uygulaması, Android kullanıcılarının cihazlarının dahili belleğinde bulunan uygulamaları kolayca SD kartlarına taşımalarına olanak tanıyor ve böylece pek fazla kullanıcının hafızasının dolmasına niçin olan ve sorunlara yol açan bir konuda iyi bir çözüm haline geliyor. Bazı Android uygulamaları SD karta kurulumu destekleseler de maalesef çoğu bunu desteklemiyor ve telefonun kendi hafızasında koskocoman yer kaplamaya devam ediyorlar.

Uygulamayı kullandığınızda, istediğiniz Android uygulamasını hemen SD kartınıza taşıyabilir ve orijinal olan uygulamayı hafızadan kaldırabilirsiniz. Tüm sistem bilgileri ve kısayollar bitmiş kalibre edilecekleri için uygulamaları bir depolama biriminden diğerine taşımak herhangi bir soruna da yol açmıyor.

Ama bu uygulamanın tek özelliği değil. Epeyce başarılı bir şekilde kaldırılamaz durumda olan uygulamaları da cihazınızdan kaldırabiliyor. Böylece Android üreticilerinin cihazlarına ekledikleri yüzlerce ayrı yersiz ek yazılımı zahmetsizce sistemden kaldırarak tasarruf edebiliyorsunuz. Genel Olarak bayağı kullanıcıların bu uygulamaları kaldırmaya yetkileri olmadığı için sorunlar ortaya çıkıyor oysa Link2SD tüm bu sorunların üstesinden gelmeyi başarıyor.

Uygulamanın bazı ilave özellikleri de var oysa bu özellikleri sadece ne yaptığını bilen kullanıcıların denemelerini öneriyorum. Bunlar arasında kullanıcı uygulamalarını sistem uygulamalarına çevirme yoksa sistem uygulamalarını kullanıcı uygulamalarına şekil değiştirme gibi işlemler yer alıyor. Fakat SD karta başvuru taşıma dışındaki öteki işlevler sistem kararlılığını bozabileceği için bu ayarları kurcalarken tedbirli olmanızı öneriyorum.

Uygulamanın özellikle daha aşağı seviye telefonlarda büyük bir performans artışı ve yer tasarrufu sağlayacağına inanıyorum. böylece bir göz atmayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi