Llama indir

Llama indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Llama, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir muavin vasıta uygulamasıdır.

Llama, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulaması. Bütün anlamıyla bir otomasyon uygulaması olduğunu da anlatmak muhtemel. Yani cihazınızdaki bazı elementleri otomatize ediyor.

Telefonunuzun bir takım ayarlarını sürekli olarak değiştirmekle uğraşmaktan sıkıldıysanız bu dilekçe fazla işinize yarayabilir. Gece yüksek sesle bağırmasını veya iş uygun görüşme sırasında çalmasını alıkoymak için bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Llama telefonunuzun sinyallerini kullanarak ilk önce konumunuzu tespit ediyor. Arkasında da o konuma tarafından evvelden belirlediğiniz ayarları otomatik olarak devreye sokarak size keza refah sağlıyor hem de zamandan kazandırıyor.

Bu ayarlardan bazılarını zil sesi, titreşim, bluetooth, müzik, uçak modu, gps, dilekçe kapatma, ekran parlaklığı, duvar kağıdı gibi sayabiliriz. Fakat bunlar yalnızca bir kaçı zira tatbik ile yapabileceğiniz onlarca bambaşka akort var.

Her ne kadar pek kullanıcı dostu bir arayüz sunmuyor olsa da uygulamayı kullanması o kadar da zorlama değil. Yapabileceğiniz ayarlar belirli ve siyah bir düz ekranda size sunuluyor. Böylece fazla pozitif dikkat distribütör ya da kafa karıştırıcı şey olmadan istediğinizi yapabiliyorsunuz.

Telefonunuzu otomatize etmek istiyorsanız ve böylece fazla ayarı elle gerçekleştirmek yerine otomatik bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, Llama uygulamasını Android cihazınıza indirip denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi