Lock Booster indir

Lock Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lock Booster uygulaması tamamen Android cihazınızın kilidi her açıldığında otomatik olarak zihin temizleniyor.

Lock Booster uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış yeni bir kilit ekranı uygulaması olarak ortaya çıktı ve uygulamanın en kayda değer özelliği her kilit açıldığında cihazınızın performansını azami düzeye çıkarması. Bedava olarak sunulan ve kolayca bütün ayarları gerçekleştirilebilen dilekçe, böylece sıkça akıl temizleyerek performansı arttırmak zorunda olan kullanıcılar için oldukça uygun diyebilirim.

Mobil cihazınızın kilidi her açıldığında kullanım hafızayı dolduran uygulama ve işlere otomatik olarak son veriyor. Böylelikle her defasında us temizliği bölümüne girmenize gerek kalmıyor ve telefon açıldığında hızı artmış bir Android’le başbaşa kalabiliyorsunuz.

Kilit ekranı üzerinde hakiki zamanlı bir hava durumunun yer alması, hem kendi belirlediğiniz kriterlere göre bildirimlerin de bulunması doğru kilidi açmadan gereklilik duyabileceğiniz en önemli bilgilere erişebildiğinizi de maddeler halinde sıralamak gerek. Natürel ancak anlık hava durumu bilgisini alabilmek için internet bağlantınızın faal olması gerektiğini unutmamalısınız.

Öyle fazla Android aracına da seri ulaşım imkanı tanıyan Lock Booster, hesap makinesinden tutun da internet açma kapama ayarlarına dek böylece fazla noktaya dokunabiliyor. Tabii ki emniyet için desenlerle kilit açma özelliği de yine uygulamanın yetenekleri aralarında yer alıyor.

Eğer yeni bir kilit ekranı uygulaması arıyor ve cihazınızı en iyi performansla uygulamak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi