LOCKit indir

LOCKit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızdaki dosyalarınızı ve mesajlaşmalarınızı başkalarının görmemesi için LOCKit uygulamasıyla koruma altına alabilirsiniz.

LOCKit ile Android cihazlarınızdaki fotoğraflar, videolar ve mesajlaşmalarınızı meraklı gözlerden koruyabilmeniz mümkün.

Zeki telefonlarımıza emniyet amaçlı kilit kodu, deseni ya da parmak izi koruması eklemek bazı durumlarda önemsiz ülkü geliyor. Arkadaşlarınız, aile bireyleriniz ya da öteki kişiler telefonunuzu aldığında ilk meslek olarak fotoğraflarınıza ya da mesajlarınıza görmek istiyorsa daha etkin bir usul bulmanın zamanı gelmiş demektir. LOCKit uygulaması da bu alanda ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşündüğüm bir kilit uygulaması olarak öne çıkıyor.

Başvuru Formu kilitleme, resim ve videoları saklama, sahte kilit ekranı, bildirim temizleyici gibi koruma araçları sunan LOCKit uygulamasında, telefonunuzun şifresini ele geçirmeye çalışan şahısların de fotoğrafı otomatik olarak kaydediliyor. PIN, desen ya da parmak izi gibi yöntemlerle bireysel verilerinizi korumaya alabileceğiniz uygulamada kilit ekranınız için bedava temaları da indirebiliyorsunuz.

Tatbik özellikleri

Kullanım kilitleme Fotoğraf ve videoları saklama Sahte antre ekranı Bildirim temizleme ve kilitleme Gelen aramaları kilitleme Play Store kilidi Ön kameradan parola deneyenleri kaydetme Ücretsiz kilit ekranı temaları

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi