Lockwatch Anti-Theft indir

Lockwatch Anti-Theft indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lockwatch Anti-Theft, Android cihazlarınızın çalınma riskine aleyhinde tedbir almanızı ve çalınması durumunda ise kurtarmanızı sağlayacak olan yardımsever ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Lockwatch Anti-Theft, Android cihazlarınızın ekran kilidini açmaya çalışarak yanlış olarak giren kişilerin fotoğraflarını çekerek yer bilgisini de ekleyerek size e-posta gönderen epeyce yardımcı bir Android uygulamasıdır.

Uygulamanın geliştirilme amacı, Android cihazlarınızın çalınması yada kaybolup başkalarının eline geçmesi durumunda, cihazınızın nerede olduğunu öğrenebilmek. Cihazınızda bulunan ekran kilidi doğruca, cihazınızı kimin çaldığını ve nerede olduğunu saptama etmenizi karşılayan dilekçe kısa bir zaman içerisinde bir fazla işi göre kullanılmaya başlandı.

Uygulamanın egzersiz yapısı epeyce basit. Cihazınızda yer alan ekran kilidinin yanlış girilmesi sonucunda, başvuru devreye girerek cihazı elinde bulunduran kişinin fotoğrafını ön kamera ile çekmektedir. Fotoğraf ile birlikte yer bilgisini de ekleyerek size e-posta gönderen kullanım hırsızın kim olduğunu tespit etmenizi sağlayabilir.

Özellikler:

Ekran kilidini yanlış giren şahısların  ön kamera ile fotoğrafını çeker. GPS veya WiFi kullanarak cihazın yer bilgisini saptama eder. Ekran kilidinin yanlış girilmesi durumunda, ön kamera ile resim çekerek bu fotoğrafa cihazınızın yer bilgisi bilgisini de ekleyip size e-posta gönderir. Tamamen gürültüsüz ve herhangi bir görüş olmasan çalışır. Bu sayede hırsızların uygulamanın varlığından haberi olmaz. Uygulamayı kullanabilmek için herhangi diğer bir ekran kilidi uygulaması gerekmemektedir. Tatbik sadece ekran kilidi yanış girildiğinde çalışarak bataryanızı tüketmez.

Sizde Android cihazarınızın çalınması durumunda güvende olmasını istiyorsanız ve çalan birey ile cihazınız hakkında data alarak kurtarmak istiyorsanız Lockwatch Anti-Theft uygulamasını bedava olarak indirerek kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi