Logitech Arx Control indir

Logitech Arx Control indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Logitech Arx Control ile oyun bilgilerinizi ve bilgisayar istatistiklerinizi zahmetsizce görüntüleyebilirsiniz

Logitech Arx Control üstteki kalite oyuncu ekipmanları ile bilinen Logitech göre geliştirilmiş olan bir sistem istatistikleri görüntüleme, oyun bilgileri görüntüleme ve uzakta pc yoklama etme uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirp kullanabileceğiniz bir dilekçe olan Logitech Arx Control doğruca bilgisayarınızın başında olmasanız bile bilgisayarınızın durumu hakkında bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın işlemci kullanımı, RAM kullanımı, ekran kartı işlemcisi (GPU) kullanılımı ve video belleği kullanımı gibi bilgiler Logitech Arx Control ile takip edilebilmekte.

Logitech Gaming Software ile senkronize bir şekilde çalışan Logitech Gaming Software eğer Logitech marka oyun klavyesi ve faresi gibi oyun ekipmanlarına sahipseniz bu ekipmanlar için oluşturduğunuz profillere göz atmanıza ve G tuşlarını görüntülemenize izin veriyor. Bunun yanında Logitech Gaming Software kullanarak bilgisayarınızın medya ayarlarını Android mobil cihazınız aracılığıyla değiştirebilirsiniz.

Logitech Gaming Software ile bilgisayarınızda yüklü olan oyunları da görüntüleyebilmektesiniz. Keza başvuru destekleyen oyunlarda geçerli elde etmek üzere gerçek zamanlı oyun içi bilgileri de kullanıcılara sunabiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi