Lollipop Screen Recorder indir

Lollipop Screen Recorder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lollipop Screen Recorder uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda video ekran görüntüsü kayıtlarını anında çekmeye başlayabiliyorsunuz.

Lollipop Screen Recorder uygulaması, Android 5.0 Lollipop kullanıcılarının akıllı telefon ve tabletlerinin ekranını video olarak kaydetmelerini sağlıyor ve bu nedenle oyunlar, uygulamalar ve sistemin bütün öteki kısımlarının kayıtlarını yakalamak mümkün ışık halkası geliyor. Ücretsiz olarak sunulan ve fazla basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulamanın çalışmasında da herhangi bir sorun bulunmuyor.

Android 5.0 sürümüne kadar maalesef işletim sisteminde ekran kaydı yapılmasını sağlayacak bir API bulunmuyordu ve böylece kayıt yerine getirmek isteyen kullanıcıların telefon veya tabletlerine root atmaları gerekiyordu. Root işlemi ise garantiyi sona erdirdiği için bu defa da root edildiğinin anlaşılmasını engellemek için sistemi kurcalamak gerekliydi.

Lakin yeni işletim sisteminde bu imkan kendinden bulunuyor ve Lollipop Screen Recorder’ı kurduğunuzda işletim sisteminizi root etmeden anında ekran kaydını video olarak almaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamanın kolay ve kolay kullanılır yapısı nedeniyle kayıt almak için tek yapmanız gereken Start Recording butonuna hücum etmek.

Kaydedilen videolar hemencecik kullanım içerisinde sunuluyorlar ve onları bularak üstünde işlemler gerçekleştirmeniz de mümkün oluyor. Videolarınızı oynatmak, düzenlemek ya da istediğinzi kişilerle paylaşmak epeyce kolay. Kuşkusuz sürekli olarak video kaydı yapmanın keza sistem depolama alanı keza de batarya üzerinde negatif etkisi olacağını unutmamalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi