LoLNexus indir

LoLNexus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LoLNexus, League of Legends’taki faal oyunlarda yer alan ekip arkadaşlarımızın veya düşmanlarımızın rün sayfası, yetenek ağacı, oynadığı şampiyona ait istatiklikleri gibi bir fazla bilgiyi bize sunan bir uygulamadır.

LoLNexus, League of Legends‘ta bir faal oyunda yer alan ekip arkadaşlarımızın veya düşmanlarımızın rün sayfası, kabiliyet ağacı, oynadığı şampiyona ait istatiksel veriler gibi bir fazla bilgiyi bize sunan bir uygulamadır. Kullanım ile oyuncuların hangi ligde bulunduğunu ve ligdeki puanını görebiliriz. Uygulamanın en muhabere özelliği ise karşıda bulunan oyuncuların oynadıkları şampiyona ait istatistiksel verilere erişmemiz. Bu sayede karşıdaki oyuncuların o şampiyona ait deneyimlerini anlayabililiyoruz.

LoLNexus isimli başvuru ile birlikte kendi takımınızı ve aleyhinde takımınızı inceleyerek daha kombine bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bu sayede oyunu kazanma şansınız artacaktır.

Daha önce LoLNexus’u sadece bir web uygulaması olarak görmüştük. Acilen ise; Android platformunda görüyoruz. Başvuru Formu Android platformunda birazcık yavaş olsada; kullanılabilir bir yapıya sahip olarak karşımıza geliyor.

League of Legends’ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

League of Legends League of Legends League of Legends internet üzerinden reel oyuncularla çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz DotA sanki hakiki zamanlı bir strateji oyunudur. İndir

ARTILAR
EKSİLER

Normalden yavaş olması

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi