MacroDroid indir

MacroDroid indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MacroDroid, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulamasıdır.

MacroDroid, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı vasıta uygulaması. Bu kullanım ile telefonunuzda manuel olarak yaptığınız şeyi otomatize etme şansına sahip oluyorsunuz.

MacroDroid, kısaca anlatmak gerekirse fiilen bir görev otomasyon uygulaması diyebilirim. Basit kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken başvuru formu baştan sona böylece çok işi otomatik olarak yapabileceksiniz.

MacroDroid’i güzel kılan özelliklerinden bir diğeri de Türkçe desteği sunması. Bu Nedenle uygulamayı çok gizli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın sunduğu otomasyon özellikleri ise fazla geniş bir alanı kapsıyor.

Kullanım ile yapabileceğiniz otomasyonlardan bazılarına örnek verecek olursak; telefonu sallayarak en son çekilen fotoğrafı Facebook’a yükleyebiliyor, bir uygulamayı açtığınızda wifi’yı otomatik olarak açabiliyor ve bir mekana gittiğinizde otomatik mesaj gönderebiliyorsunuz.

Uygulamada uçak modu, dilekçe, pil durumu, bluetooth, günün saati, mekan, mobil bilgi, sms gibi kullanabileceğiniz 45’den artı durum bulunuyor. bununla beraber yine telefona cevap verme, resim konrolü, bildirimler, SMS silme, kullanım açma ve kapama, websitesini açma gibi 70’den fazla görevi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yeniden 25’den pozitif da sınırlama koyabiliyorsunuz.

MacroDroid gerçekten fazla işinize yarayacak ve size vakit kazandıracak bir otomasyon uygulaması diyebilirim. Eğer siz de cihazınızla yaptığınız işleri otomatize etmek istiyorsanız bu uygulamayı denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi