MagicPlan indir

MagicPlan indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MagicPlan ayrıntılı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken bir iç mekan haritalama uygulamasıdır ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

MagicPlan ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir kat tasarlama ve iç mekan haritalama uygulamasıdır. Tatbik cihazınıza entegre olarak sunulan jiroskop donanımı ile entegre çalışıyor. Bu sebeple sahip olduğunuz Android cihazın eksiksiz bir jiroskop donanımına sahip olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bunun için cihazınızın tatbik kitapçığını gözden geçirebilirsiniz.

Uygulamaya dönecek olursak, özellikle mimarların, tasarımcıların ve proje yöneticilerinin mutlaka sahip olması gereken uygulamalar arasında yer alıyor ve kat haritalama işlemlerini zahmetsizce tamamlamanız konusunda büyük yardımda bulunuyor.

Tatbik iç mekanın ayrıntılı bir haritasını çıkartıyor; bundan başka hiçbir ekstra donanıma gereksinim duymadan. Uygulamayı kullaanbilmek için cihazınızın kamerasını kullanmak gerekiyor. Yalnızca planını çıkartmak istediğiniz yerin fotoğrafını çekin ve gerisini uygulamaya bırakın.

Mekanın planlarını PDF, JPG ve Web formatlarında kaydedebilirsiniz ve bu planlara filigram ekleyebilirsiniz. Böylece çalışmaların kime ait olduğunu belirtebilirsiniz. Siz de mimarlık, tasarım ve iç mekan projeleri alanlarında yardımını alabileceğiniz bir uygulamaya gereksinim duyuyorsanız MagicPlan bütün da aradığınız kullanım olabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi