Magnifying Glass indir

Magnifying Glass indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Magnifying Glass epeyce yardımcı ve kullanışlı bir büyütücü uygulamasıdır

Eğer Android tabletinizde veya telefonunuzda kullanabileceğiniz bir Android için büyütücü ya da Android için ayna uygulaması arıyorsanız Magnifying Glass bütün da ihtiyacınız olan Android uygulamasıdır.

Göz rahatsızlığı olan insanlar için minik metinleri okumak tekrar tekrar için baskı olmuştur. Metini okuyabilmek için iki büklüm almak gerekmekte, bir vakit daha sonra bel, sırt ve boyun ağrıları baş göstermektedir. Ama Magnifying Glass doğruca bu sıkıntıyı teknoloji kullanarak yenebilirsiniz. Magnifying Glass telefonunuzu ya da tabletinizi bir büyüteçe cevirmektedir. Bunun için Android cihazınızın kamerasını kullanan uygulama metinleri yaklaştırarak eğilmeden ve kendinizi yormadan metinleri okumanızı sağlar.

Uygulamanın büyüteç işlevinin epeyce elverişli bağlı işlevleri de vardır. Dilerseniz kameranın sallanarak başınızı ağrıtmasını durdurmak için Freeze seçeneğiyle görüntüyü durdurabilirsiniz. Light seçeneği ile de kameranızın flaşını kullanarak ışık açabilir, karanlık ortamlarda telefonunuzu büyütücü olarak kullanabilirsiniz.

Magnifying Glass ayna işlevi doğru telefonunuzu kullanışlı bir cep aletine dönüştürmektedir. Magnifying Glass telefonunuzun ön kamerasını kullanarak size kendi görüntünüzü yansıtır ve manâlı toplantılar, iş görüşmeleri gibi durumlarda yardımınıza koşar. Uygulamanın ayna özelliği doğruca çantanızda ayna taşıma derdinden de kurtulursunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi