Maksi Tahmin indir

Maksi Tahmin indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Maksi Varsayım, Sayısal Loto, Süper Loto, Talih Topu, On Numara için tahmin kolonları oluşturabileceğiniz yardımcı bir Android uygulamasıdır.

Maksi Varsayım, Sayısal Loto, Süper Loto, Talih Topu ve On Numara gibi şans oyunlarında sizin yerinize kolonlar hazırlayabilen başarılı bir uygulamadır.

Başvuru Formu ürettiğiniz kolonlar içerisinde beğenmediğiniz veya çıkma olasılığnı düşük gördüğünüz rakamları seçerek tekli değişim işlemi yapabilirsiniz. Uygulamanın otomatik sütun hazırlama özelliğini yanısıra Sen-Seç özelliğini kullanarak tüm kolonlarınızı seçtiğiniz rakamlar ile meydana getirmek olası. Gün içinde aklınıza gelen veya içinize doğan sayılar olduğunda dilekçe ile kolon oluşturarak unutmamanızı sağlayabilirsiniz.

En fazla çıkan rakamları kullanarak sütun oluşturma özelliği için uygulamanın en iyi yanı diyebilirim. Geçtişte yapılan çekilişlerde çıkan rakamlar arasından size özel hazırladığı kolonlardan bir kupon oluşturabilirsiniz.

Yeni versiyonlarıyla birlikte geliştirilmeye devam eden uygulamayı göstermek adamakıllı ücretsiz. Derhal indirerek talih oyunları için hızlıca kolon oluşturmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi