Mango Alarm indir

Mango Alarm indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mango Alarm, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kendine özgü alarm sesleri ile birlikte sabahları rahatça uyanmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz alarm uygulamasıdır.

Mango Alarm, müzik uzmanları göre özel olarak seçilen alarm sesleri ile birlikte gelen ücretsiz ve yardımcı bir Android alarm uygulamasıdır. Sabahları uyanmakta zorluk çeken kişiler için geliştirilen uygulama tamamen güne mutlu başlayabilirsiniz.

Sinirli yada saldırgan olarak uyanan şahısların beklenmedik şekilde mutlu olarak uyanmasını sağlayan tatbik içerisinde alarm seslerinden sizi en çok mutlu edebilecek olanı seçerek alarm kurabilirsiniz. sürekli olarak güncellenen uygulamaya yeni alarm sesleri eklenmektedir.

Kullanım ile uyumlu olarak tekrarlayan alarmlar kurabiliyorsunuz. Mesela hafta içi okul ya da işe gitmek için her sabahtan aynı saate alarm kurabilirsiniz. Uygulamanın en eilgi çeken özelliği ise kişiselleştirilmiş alarm kapatma yöntemleridir. Alarmı kendi zevkinize kadar kapatabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu nitelik baştan sona, sabahları bir kaç dakika daha uyuyabilmek için alarmı kısa süreliğine erteleyebilir ve gününüze daha mutlu başlayabilirsiniz.

Android cihazlarınız üstünde göstermek için çağdaş görünümlü ve kullanımı kolay bir alarm uygulaması arıyorsanız, Mango Alarm uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi