Mantano Ebook Reader Free indir

Mantano Ebook Reader Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kitap okuma uygulamasıdır.

Artık, diğer tüm her şey gibi, yavaşça hakiki kitaplar de yerini elektronik kitaplara bırakmaya başladı. Bu sebeple kitap okumak için bir çok başvuru formu geliştirilmeye başlandı. Mantano da bunlardan bir tanesi.

Hafif, hoş görünümlü ve kullanıcı dostu bir arayüzle sizlere sunulan bu uygulamayı ilk indirdiğinizde sol tarafta bir menü ve sağ tarafta e-kitaplar çıkıyor. E-kitapları eklenme tarihi, yazan, oylanma oranlarına göre sıralayabilir, koleksiyona kadar görüntüleyebilirsiniz. Hem kendi koleksiyonunuzu yaratabilirsiniz.

Koleksiyonunuzu Mantano bulut sistemiyle senkronize edebilirsiniz. Uygulamayı kendi gereklilik ve isteklerinize tarafından kişiselleştirebilirsiniz. Gece ve gündüz moduyla gözlerinizi yormadan kitap okuyabilirsiniz. Diğer sanki uygulamalarda olduğu gibi sosyal ağlarda paylaşma özelliği bunda da mevcut.

Adeta bütün formatları destekleyen dilekçe, bedava versiyonunda reklam destekli geliyor. Eğer siz de kitap okumak için gerçekte başarılı ve kullanıcı dostu bir başvuru formu arıyorsanız, indirip denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi