Market Broşürleri İndir

Market Broşürleri İndir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Değişik mağazaların güncel kataloglarını araştırmak ve kampanyalardan farkında almak istiyorsanız, Market Broşürleri uygulamasını deneyebilirsiniz.

Market Broşürleri uygulamasıyla Android cihazlarınızdan birçok markanın güncel ürünlerini takip edebilirsiniz.

Meşhur markaların, marketlerin ve mağazaların belirtilen periyotlarla sunduğu katalogları tek bir platform üzerinden takip etme imkanı sunan Market Broşürleri uygulaması, indirimli ürünler ve çeşitli kampanyalardan da haberdar olmanızı sağlıyor. Bedava olarak indirip kullanabileceğiniz Market Broşürleri uygulamasında, yeni broşürler eklendiğinde hemen olan bildirimler alabiliyor ve bu sayede tüm fırsatlardan derhal farkında olabiliyorsunuz.

Bildirimleri peşine düşüp takip etmek istediğiniz markalara göre kişiselleştirme imkanı da sunan Market Broşürleri uygulamasında, broşürleri kaydedip sonra inceleyebilmeniz de mümkün.150’ye yakın markanın dergi ve broşürlerine ulaşabileceğiniz uygulamada bulabileceğiniz bir takım markalar şu şekilde; adL, Alfemo, Arçelik, Atasay, Audi, Beymen, Bosch, Carrefour, Doğtaş, Fakir, Gratis, Ipekli Mobilya, Karaca, Koton, LG, Mango, Migros, Mercedes, Özdilek, Pierre Cardin ve bir de.

Market Broşürleri İndir

41 kez indirildi