Material Manager indir

Material Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Material Manager ile Android cihazlarınızdaki tüm dosya ve dizinlere en seri ve kolay yoldan erişim sağlayabiliyorsunuz.

Material Manager uygulaması Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının, cihazlarında yer alan dosya ve dizinlere zahmetsizce ulaşabilmeleri için hazırlanmış bedava dosya yöneticisi uygulamalar arasında yer alıyor ve Android 5.0 Lollipop ile birlikte gelen materyal dizayn anlayışına uygun şekilde hazırlandığı için çok güzel bir arayüze sahip diyebilirim.

Uygulamanın sahip olduğu yetenekler bir uçtan bir uca dosya ve dizinleriniz aralarında gezinebiliyor, zip, rar ve 7z arşivlerinin içeriğini görebiliyor, zip dosyaları yaratabiliyor, dosya ve dizin değişikliklerini gerçekleştirebiliyor, kısayollar yaratabiliyor ve hatta isterseniz APK dosyalarının önizlemelerini de görebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken tabii ki SD kart veya dahili depolama alanı konusunda seçim yapmanız da olası hale geliyor. Ücretsiz olarak sunulmasının yanında varolan satın alma seçeneklerini kullanarak özelleştirilebilir renkler ve gelişmiş kartlar gibi bazı ek özelliklere de erişebiliyorsunuz. Fakat ücretsiz sürümünün de böylece fazla kullanıcı için yeterli olacak bütün yetenekleri barındırdığını gözden kaçırmamak zorunlu.

Material Manager’ı kullanırken sistem klasörlerine antre olabilmek için root iznini açmanız gerekiyor lakin cihazınız rootlu değilse de standart dosya ve klasörlerde gezintinize ve işlemlerinize devam edebiliyorsunuz.

Cihazınızla birlikte gelen dosya yönetimi uygulaması pek hoşunuza gitmiyor ve bedava alternatifler arıyorsanız kuşkusuz göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi