Material Notes indir

Material Notes indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Material Notes uygulamasıyla notlarınızı başarılı bir şekilde gruplandırabilir ve güvenle saklayabilirsiniz.

Material Notes uygulaması Android cihazlarınızda kayda değer notlarınızı kolayca kaydedebilmenizi sağlıyor.

Adından da anlaşılacağı üzere materyal tasarıma sahip bir not alma uygulaması olan Material Notes, notlarınızı daha basit organize edebileceğiniz özelleştirme seçenekleri sunuyor. Anekdot, liste ve sesli hatırlatmalar biçiminde dilediğiniz gibi not alabileceğiniz gerçekte, notlarınız arasında zahmetsizce arama yapabilmeniz de olası. Başkalarının görmesini istemediğiniz notlarınızı korumak için 4 haneli bir PIN kodu da belirleyebileceğiniz gerçekte, notlarınıza yıldız ekleyerek daha basit erişim de sağlayabiliyorsunuz.

Notlarınızı gruplara karışıklığa itmek için renkleri de kullanabileceğiniz Material Notes uygulamasında, başlıca ekrana yerleştireceğiniz widget tamamen uygulamaya girmeden de notlarınıza erişebilirsiniz. Notlarınızda çeşitli yazı tiplerini de kullanabileceğiniz Material Notes uygulamasında içe ve dışa transfer özelliklerini kullanarak notlarınızı öbür cihazlara kaydedebilmeniz de muhtemel.

Başvuru Formu özellikleri

Not, yapılacaklar listesi ve sesli hatırlatmalar Not arama 4 haneli PIN koruması Notları favorilere ekleme Notları renklendirme Asıl ekran widget’ları Yazı tipi seçenekleri Notları içe ve dışa transfer

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi