Maxthon Kid Safe Web Browser indir

Maxthon Kid Safe Web Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Maxthon Kid Safe Web Browser, öteki tarayıcılara kadar çocuklarınız için daha güvenli ve eğlenceli internet gezintisi sunan Android uygulamasıdır.

Maxthon Kid Safe Web Browser, en iyi görünüme sahip be en güvenli internet tarayıcılarından bir tanesidir. İnternet üstünde çocuklarınızın okuyabileceği ve yararlanabileceği pek fazla kaynak bulunmaktadır. Ama bunun yanına çocuklarınızın kolayca erişim sağlayabileceği bir fazla zararlı içerik ve internet sayfası bulunmaktadır.

Maxthon Kid Safe Web Browser bilhassa çocuklar için geliştirilen tehlikesiz bir internet tarayıcısıdır. Çocuklarınızın Android cihazları üstünde kullanabileceğini sade, kullanımı kolay ve güvenli bir internet tarayıcı arıyorsanız, Maxthon Kid Safe Web Browser ihtiyacınızı karşılayacaktır. Dilekçe ile birlikte çocuklarınızın yapabileceği herşeyi denetleme edebilirsiniz.

İnternet tarayıcısının kullanımı epeyce basittir. Aile bireylerinin tek yapması gereken, çocuklarının girebileceği internet sitelerden oluşan bir liste hazırlamak. Bu sayede çocuğunuz yalnızca belirlediğiniz sitelere antre yapabilir. Keza tatbik içerisinde hazır bir şekilde güvenli siteler içeren listeler bulunmaktadır. Kullanım belirlediğiniz güvenli siteler dışındaki tüm sitelere girişi engelleyerek, çocuklarınızın internet üzerinde eğlenceli ve güvenli gezinti yapmasını sağlar. Hem çocuklarınız belirlediğiniz parola olmadan herhangi bir düzenleme işlemi yapamaz. Listeyi sıralamak istediğinizde şifrenizi girerek yeni siteler ekleyebilir ya da varolanları değiştirebilirsiniz.

Ücretli bir tatbik olmasına karşın, çocuklarınız için gayet yardımcı olacak olan Maxthon Kid Safe Web Browser uygulamasını muhakkak denemenizi nasihat ederim.

Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek, kullanım hakkında daha pozitif zihin sahibi olabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi