MCBackup indir

MCBackup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MCBackup uygulamasını kullanarak Android cihazınızdaki birey rehberinizi zahmetsizce yedekleyebiliyorsunuz.

MCBackup uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde yer alan kişi listelerini yani rehberinizi kolaylıkla yedeklemenizi ve daha sonra tekrar yüklemenizi sağlayabilen ücretsiz bir başvuru. Fazla sade ve kavranabilir bir şekilde tasarlanmış olan MCBackup’ın işlevleri de sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve iletişim bilgilerini kaybetmek imkansız ayla geliyor.

Özellikle cihazında fabrika ayarlarına dönme seçeneklerinden faydalanan kullanıcılar, bu işlemin ardından tüm iletişim bilgilerini kaybetmekten korkuyorlar ve ara sıra Google’ın kendi sunduğu online yedekleme yetenekleri yanlışlıkla kapatılmış yoksa en son bilgiler aktarılmamış olabiliyor. MCBackup ile manuel olarak kendi listenizi kendiniz yedekliyor ve daha sonra baştan geri yükleyebiliyorsunuz.

Yedekleme işleminde kullanılan irtibat bilgileri vCard formatında saklanabiliyorlar ve hazırlanan yerine koyma dosyasını dilerseniz telefonunuzun hafızasına kaydedebiliyor, dilerseniz de iletişim araçlarını kullanarak kendinize internet üzerinden gönderebiliyorsunuz. Böylece bir kopyasının tekrar tekrar e-posta adresinizde bulunduğundan da belli olabiliyorsunuz.

Eğer rehberinizi geri atfetmek isterseniz tek yapmanız gereken tekrar uygulamayı atfetmek ve daha sonra size verilmiş olan VCF uzantılı vCard dosyasını geri üstüne atmak. Bu sayede telefon rehberiniz hemen eski haline dönecektir ve kaldığınız yerden sevdiklerinize gelmek mümkün olacak.

Her ne değin emin işlemlerden önce kılavuz yedekleme işlemi yerine getirmek gerekse de, ayda bir yedekleme yerine getirmek telefonunuza yanlışlıkla bir şey olması halinde sizi o kadar fazla dertten kurtaracaktır. Eğer ani bir duruma tedbirli elde etmek istiyorsanız rehberinizin en aktüel halini daima başka bir kaynakta depolamayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi